sobota

..::Evanescence - "Made Of Stone"::..

KTO: Evanescence

CO: "Made Of Stone"
Trzeci singiel z albumu "Evanescence".

Okładka albumu Evanescence:

Tracklista albumu "Evanescence":
1. "What You Want"
2. "Made of Stone"
3. "The Change"
4. "My Heart Is Broken"
5. "The Other Side"
6. "Erase This"
7. "Lost in Paradise"
8. "Sick"
9. "End of the Dream"
10. "Oceans"
11. "Never Go Back"
12. "Swimming Home"

RECENZJA "Made Of Stone" :
Przy opisie poprzedniego singla "My Heart Is Broken" zaznaczyłem, że powrót Evanescence do łask szerszej publiczności powinien zdarzyć się własnie dzięki temu utworowi. Niestety. Nic takiego nie miało miejsca.
Utwór przepadł udowadniając, że moda na zespoły rockowe z kobietą na wokalu przeminęła. Czy bezpowrotnie to się okaże, wciąż przecież tworzą The Pretty Reckless czy Paramore, którzy jakieś tam sukcesy na listach ze swoimi singlami zaliczają. Może będzie ich więcej.
Evanescence pod względem komercyjnego sukcesu to zupełnie inna klasa, jednak sama nazwa w obecnych czasach już nie wystarcza.
W "Made Of Stone" nadal można usłyszeć naleciałości z "Fallen", które w obecnej sytuacji powinni bardziej pomóc Amy niż zaszkodzić.
Nowa piosenka podoba mi się jednak znacznie mniej niż naprawdę nośne w moich uszach "My Heart Is Broken", za to bardziej od pierwszego singla "What You Want".

WERDYKT:  Ciężko stwierdzić, czy Evanescence powróci jeszcze kiedyś na salony muzyki popularnej. Jedno jest pewne. Grają po swojemu, wydają dla swoich i chyba tylko to obecnie się dla nich liczy. 


1 komentarz: