środa

..::Jula - "Za Każdym Razem" Teledysk::..

KTO: Jula
Za Facebookowym profilem:
Julita „Jula” Fabiszewska urodziła się w 1991 roku w Łomży. Młoda wokalistka zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom. W ciągu kilku lat utwory autorstwa Juli osiągnęły 25 milionów wyświetleń w Internecie. Do zdobycia rzeszy wiernych fanów wystarczył jej zwykły mikrofon podłączony do komputera. Jula jest obok Ewy Farnej i Sylwii Grzeszczak najpopularniejszą polską wokalistką w serwisie YouTube. W odróżnieniu od tych dwóch powszechnie znanych artystek. Podobnie jak w przypadku swoich pozostałych piosenek, autorką tekstu do „Za każdym razem” jest Jula. Zdjęcia do wideoklipu odbyły się w Lublinie. Za scenariusz i produkcję odpowiada agencja fametone. Realizacją zajęła się ekipa filmowa Studio35. Teledysk przedstawia toksyczny związek dwojga młodych ludzi. U boku Juli w wideoklipie zagrał Marcin Raś - aktor z lubelskiej Szkoły Aktorsko-Wokalnej Qurtyna.

CO: "Za Każdym Razem"
Pierwszy singiel z debiutanckiego, niezatytułowanego jeszcze albumu Julity Fabiszewskiej. Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni MyMusic dla której nagrywają między innymi: Dziun, Ewa Lach, Hurt, Indios Bravos czy Robert M.

RECENZJA "Za Każdym Razem":
Liczby podane w krótkiej notce prasowej zawartej na oficjalnym facebookowym profilu July robią wrażenie. Notki prasowe i wszelkie materiały promocyjne pochodzące od ludzi z wytwórni mają jednak to do siebie, że najczęściej są... nieprawdziwe. Można wręcz odnieść wrażenie, że twórcy takich tekstów patrzą przez różowe okulary na danego artystę, a opisy które tworzą są efektem działania bujnej wyobraźni. Tym razem liczba 25 milionów robi wrażenie i jest prawdziwa. Nieźle? Świetnie można napisać. Teledysk do utworu "Za Każdym Razem" zaliczył w niecałe dwa miesiące 2 500 000 wyświetleń. W czym tkwi sekret tej początkującej artystki?
Młoda dziewczyna, z porządnym, mocnym wokalem. Po za medialnym światem, po za wielkim showbiznesem. Proste przesłanie, w otoczce prostych, lekkich i przyjemnych pop rockowych dźwięków. Nie ma tutaj nic odkrywczego. Nic nowego czy świeżego. Wydaje się więc, że szczerość w tworzeniu i ciężka praca prędzej czy później przyniosą należyte profity.
"Za Każdym Razem" jest idealnie skrojone na polskie stacje radiowe. Nie za dużo gitary, bez zbędnego lukru. I melodia. Wkręca się strasznie.

WERDYKT:
 Dobra brzmieniowa opozycja dla twórczości fortepianowej Sylwii Grzeszczak czy spopciałej Alexandry. Brakujące muzyczne ogniwo podczas chwilowej nieobecności medialnej Patrycji Markowskiej czy Ewy Farnej. 
2 komentarze:

  1. idealne podsumowanie ( Werdykt zgadzam się w 100%) Będę zaglądać częściej

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie przepadam za polską muzyka, ale na polskim rynku muzycznym robi się coraz ciekawiej, a piosenka July jest dobra i naprawdę lubię ją. Prosta i spokojna tak jak Ani Wyszkoni "wiem,że jesteś tam".

    OdpowiedzUsuń