wtorek

..::Patricia Kazadi feat. M. Pokora - "Wanna Feel You Now" Teledysk::..

KTO: Patricia Kazadi oraz Matt Pokora
CO: "Wanna Feel You Now"
Pierwszy singiel promujący debiutancki album Kazadi "Globetrotter". Cyfrowa premiera utworu już 6 lutego.
Wokalistka jest wspomagana przez francuskiego wokalistę Matta Pokorę, który ma swoje rodzinne korzenie w Polsce.
RECENZJA "Wanna Feel You Now" :
To jest duet. Dla początkującego artysty współpraca z gwiazdą znaną mniej lub bardziej, ale jednak na arenie międzynarodowej to nie lada wyróżnienie. Nie wiem w jaki sposób doszło do tej kolaboracji, nawet nie bardzo mnie to interesuje. Zdecydowanie bardziej ciekawił mnie efekt tych wspólnych działań. Tym bardziej, że poprzedni singiel nagrany specjalnie na potrzeby projektu "Poland? Why Not...?" ( o czym możecie przeczytać klikając Patricia Kazadi - "Go Crazy") , mimo że nie powalał na łopatki, stał ogólnie na światowym poziomie i odznaczał się dość chwytliwym refrenem i zwrotkowym nawiązaniem do Ke$hy.
W nowym utworze jest podobnie. Porządny refren, różne elektroniczne dźwiękowe wstawki, do których od wielu miesięcy jesteśmy już przyzwyczajeni. Jest też Matt, który wiele do "Wanna Fell You Now" nie wnosi, ale też nie przeszkadza no i jest. Po prostu jest, a to wystarczy by zwrócić uwagę wielu jego fanów na twórczość Patricii. O to chyba chodziło.I o hit. A ja go tutaj nie wyczuwam.WERDYKT: Wszystko poprawnie, ale tak odojone dźwięki mojej uwagi nie przykuwają.


Edit:
Teledysk!

1 komentarz:

  1. Cóż, typowa piosenka - przynajmniej w swojej kategorii. Takich produkcji ostatnio wszędzie pełno. Ale numer jest w porządku, jeśli chcemy troszkę się "pogibać". Nie ma się czego wstydzić, ale powodów do przechwałek również nie dostrzegam;-)

    OdpowiedzUsuń