czwartek

..::Dev feat. Enrique Iglesias - "Naked" Teledysk::..

KTO: Dev i Enrique Iglesias
Dev to amerykańska piosenkarka odkryta dzięki portalowi MySpace. Grupa Far East Movement wykorzystała sample z jej utworu "Booty Bounce" w piosence "Like A G6", który stał się spory przebojem na całym świecie. W USA kawałek zdobył szczyt listy Billboard Hot 100.

CO: "Naked"
Pierwszy singiel na rynek amerykański z albumu "The Night The Sun Came Up".

RECENZJA "Naked" :
W USA popularność Dev dopiero się zaczyna na dobre, dlatego Dev serwuje nam kolejny taneczny singiel. Tym razem do współpracy zaproszony został Enrique Iglesias. Od dłuższego czasu jest niesamowity szał na wszelakie kolaboracje, featuringi itp. Ten wypada całkiem nieźle, zważywszy na fakt z kim mamy do czynienia. (Niestety wokalu latynosa zdzierżyć nie mogę). Chwytliwy popowy kawałek osadzony w dancowym bitowym klimacie. Jak na utwór "po publiczkę" sporo się tutaj dzieje muzycznie. Za pierwszym razem nie bardzo wiedziałem, co tutaj ma być zwrotką, co refrenem, co middle 8. Jest to jakiś plus, jednak na tym się kończy. Dev hitu wielkiego potrzebuje, a nowa piosenka "Naked" ma szansę się nim stać.

WERDYKT: Dla mnie dość przeciętnie, choć może nieźle namieszać na listach.

Wersja teledyskowa "Naked" jest bardziej wyszlifowana, wypolerowana. Wszystko jakieś takie popowo grzeczniutkie się zrobiło.
Najbardziej rozwala mnie ten pełen emocji okrzyk Dev - "Heeeey".
Fajnie, że wokalistka zdecydowała się zakryć uszy. Wygląda zdecydowanie lepiej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz