środa

..::Piotr Niesłuchowski feat. Ania Dąbrowska - "Nothing's Wrong"::..

KTO: Piotr Niesłuchowski
Uczestnik pierwszej edycji programu "The Voice Of Poland"


CO: "Nothing's Wrong"
Przynaję. Nie wiem co to. Czy pierwszy singiel z albumu, czy jakaś próba zwrócenia na siebie uwagi nazwiskiem pani Dąbrowskiej. To nie jest ważne, bo...

WERDYKT / RECENZJA  "Nothing's Wrong" Piotr Niesłuchowski feat. Ania Dąbrowska:
Co za kawałek.
Świetna produkcja, tekst. Klimatyczne gitarowe granie, z dużym naciskiem na wokale. Ania Dąbrowska również świetnie wypada w takich klimatach. Co więcej brzmi znacznie ciekawiej niż w swoich ostatnich, ciągle tak samo brzmiących utworach. Cóż jak widać, nauczyciel również powinien uczyć się od swojego ucznia.
Ania może z powodzeniem nagrać album w takim stylu, gdyż wyjątkowo dobrze się w nim sprawdza. I choć jak widać jej sława w tym wpisie zasłania jeszcze początkującego Piotra, gdyż nadal mógłbym jeszcze sporo tutaj o niej pisać, to prawdziwe brawa należą się właśnie Niesłuchowskiemu.
Gdybym usłyszał w radiu Polska byłaby może 4 lub 5 propozycją kraju pochodzenia tego utworu.

Tym razem to Muzyczny Express zwrócił moją uwagę na ten kawałek, a kiedy chciałem do niego wrócić wpisu już nie było. Co się stało się?


4 komentarze:

 1. A bo to taka troche sytuacja jak z Train i Drive by. Nie bylem do konca przekonany co do tych nagran. Do Train wrocilem dzisiaj i wpis sie pojawil. Ale Ania naprawde swietnie wypada w takim klimacie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny duet.

  Co do Birdy. Znalazłam 3 piosenki jej autorstwa.
  http://judith-somewhereovertherainbow.blogspot.com/2012/03/birdy-her-own-songs.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta piosenka to była w Voice of Poland jako jego pierwszy singiel promowana, z resztą jak pozostałych trzech finalistów. A był on w drużynie Ani Dąbrowskiej. Od razu mi się podobała ta piosenka i nie zmieniło się to.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że jakoś się nie wybiło. :(
  Lorelei dzięki! Jutro się zapoznam. :)

  OdpowiedzUsuń